Wizualizacja ogrodu - projekt

Poniższe zdjęcia przedstawiają stan faktyczny jak i  wizualizacje ogrodu, którego jeszcze nie zdążyliśmy przygotować tak, jak na poniższej wizualizacji. Do ogrodu został przygotowany profesjonalny projekt przez pracownię projektową (http://ogrodykaroliny.pl/)- dokumentację i projekty przekazujemy kupującemu. Różnica pomiędzy tym, co widoczne na wizualizacji a stanem obecnym to przede wszystkim gęstość trawy (obecny trawnik jest utrzymywany w dobrym stanie i służy dzieciom do zabawy, ale nie jest tak gęsty jak na zdjęciu) oraz rośliny naniesione w programie graficznym (poza jabłoniami). Fasada domu jest zgodna ze stanem faktycznym i nie była w żaden sposób modyfikowana.

ogrod1

Z każdej strony domu, poza frontem, znajdują się krany z przyłączeniem do wody. Z tyłu domu (gdzie znajduje się również klatka schodowa i wejście) jest miejsce najbardziej oddalone od ulicy, gdzie znajduje się obecnie huśtawka oraz hamak. Miejsce to jest doskonale widoczne z kuchni i tworzy ciekawy zakątek do wypoczynku z dala od zgiełku. Na zdjęciu widoczna jest wizualizacja roślin otaczających dom. W miejscu, z którego robione jest zdjęcie, znajduje się opisywana przestrzeń do zabaw.

SONY DSC
Ogrod

Działkę porastają stare jabłonie, które dodają uroku całemu ogrodowi i mogą być wykorzystane tak samo jak kilkadziesiąt lat temu - można na nich powiesić hamak. Poza tym jest dużo przestrzeni, która obecnie obsadzona jest trawą (nie tak bujną, jak na wizualizacji ale wystarczającą na tę chwilę np. do gry w piłkę).

Front
dom1

Od frontu znajduje się duży taras, który z powodzeniem może służyć za miejsce, w którym można postawić stoliki lub parasol. Taras jest obsypany dokoła ziemią z dwóch stron, dzięki czemu uzyskane jest bezpośrednie zejście do ogrodu oraz znajdującego się poniżej miejsca z grillem i do sali kinowej. Zdjęcie przedstawia stan faktyczny